Mulieres pesu- ja puhastuvahendite sari on väga laia kasutusvõimalusega. Vaid kahe tootega saab pesu pestud ja kodu puhtaks. Eelistades Mulierest, tekib puhastusvahendite riiulisse palju ruumi.

ÜLDPUHASTUSVAHEND

Looduslikest koostisosadest Mulieres üldpuhastusvahend sobib kõikideks puhastus- ja koristustöödeks. Sellega võib pesta nii puuvilju kui ka autot, muidugi ka põrandaid, vannituba, aknaid ja tööpindu, ahju ja grilli, samuti teha kodust putukatõrjet. Peseb puhtaks olles samal ajal ohutu.

Kasutamine:

Looduslik põrandapesu: lisada üks korgitäis üldpuhastusvahendit 10 l sooja vee kohta.

Looduslik küürimispasta: segada 2 suplilusikatäit söögisoodat poole korgitäie üldpuhastuvahendiga. Küürida ning loputada pinnad veega.

Looduslik töötasapindade puhastus: lisada üks korgitäis üldpuhastusvahendit 0.5 l vee kohta, kasutada pihustiga pudelis.

Looduslik aknapesu: Segada üks korgitäis üldpuhastuvahendit 0.5 l veega. Kasutada pihustiga pudelis. Loputada puhta mineraalveega või äädika ja vee lahusega.

Looduslik nõude käsipesu: Tilgutada vahendit nõudepesušvammile või pihustada pritspudelist otse nõudele. Sobib kasutamiseks ka grillide ja ahjude puhastamiseks.

Looduslik puu- ja juurvilja pesu: lisada kausitäie vee kohta teelusikatäis üldpuhastusvahendit, milles pesta puu- ja juurviljad. Loputada ohtra veega.

Looduslik nõude käsipesu: Tilgutada vahendit nõudepesušvammile või pihustada pritspudelist otse nõudele. Sobib kasutamiseks ka grillide ja ahjude puhastamiseks.

Looduslik puu- ja juurvilja pesu: lisada kausitäie vee kohta teelusikatäis üldpuhastusvahendit, milles pesta puu- ja juurviljad. Loputada ohtra veega.

Looduslik autopesu: lisada üks korgitäis üldpuhastusvahendit 10 l sooja vee kohta.
Pesta autot harjaga ja loputada sooja veega. Sobib kasutamiseks ka survepesuriga pestes.

Looduslik taimekahjurite tõrje: lisada üks korgitäis üldpuhastusvahendit 0.5 l vee kohta ning soovi korral lisada pool teelusikatäit Cayenne’i pipart või kaneeli. Kasutada pihustiga pudelis.

Lõhnastatud üldpuhastusvahendi koostis: vesi, oliiviõli seep, sidrunhape, eeterlikud õlid

Lõhnastamata üldpuhastusvahendi koostis: vesi, oliiviõli seep, sidrunhape

PESUGEEL

Looduslikest koostisosadest Mulieres pesugeel sobib õrna ja tundliku nahaga inimeste ja eriti laste pesu pesemiseks. See on loodussõbralik ja tõhus.

  • Mulieres pesugeel sobib kõikide kangatüüpide, kaasa arvatud villa, siidi ja Gore-Tex rõivaste pesemiseks erinevatel temperatuuridel 30-60°C.
  • Eelistades Mulieres pesuvahendit, pole vaja kasutada eraldi leotus- või pesuloputsuvahendeid.
  • Tugevamate plekkide korral hõõruda pesuvahendit eelnevalt plekile.
  • Mulieresega pestes jääb valge pesu valgeks, must mustaks ning värviline pesu säilitab oma kirkad värvid.

Mulieres pesugeel on kontsentreeritud ning sellega pestes saab ühest pudelist tervelt 37 korda puhast pesu.

Pesuvahendi doseerimine masinatäie pesu (4-5 kg) kohta vastavalt vee karedusele:

Pehme vesi – 40 ml
Keskmine vesi – 40 ml
Kare vesi – 60 ml

Käsipesu puhul 10 l vee kohta lisada 40 ml ehk üks korgitäis pesuvahendit.

Lõhnastatud pesugeeli koostis: vesi, oliiviõli seep, äädikas, glütseriin, eeterlikud õlid

Lõhnastamata pesugeeli koostis: vesi, oliiviõli seep, äädikas, glütseriin

Anni, kolma lapse ema ja Mulierese regulaarne kasutaja:

“Kui me tahame süüa tervislikku ja puhast toitu, siis miks ei võiks meie kodused pesu- ja puhastusvahendid samast põhimõttest lähtuda?