Mulieres alustas väikse perefirmana, mis sai alguse meie laste sünnist ning vajadusest leida toimiv looduslik pesuvahend, mis sobib ka ülitundlikule ning allergilisele nahale. Alguses valmistasime looduslikku ning keskkonnasõbralikku pesuvahendit vaid enda tarbeks, kuid üsna pea kasutasid seda ka meie sõbrad ja sugulased ning tänaseks on kodusest seebitegemisest kasvanud Mulierese pesu- ja puhastusvahendite sari, mille on enda jaoks leidnud juba tuhanded perekonnad.

Meie pere ja sõpruskonna positiivne tagasiside innustas meid süvenema looduslike puhastusvahendite mitmekülgsesse maailma. Oma retseptide väljatöötamisel pöörasime pilgud eelkõige traditsioonide poole, mida kodu koristamisel ja pesu pesemisel on kasutanud meie esivanemad juba sadu aastaid, kuid mis eelmise sajandi keemiarevolutsiooniga unustusehõlma vajusid. Uurisime võimalikke koostisosi läbi ajaloo, katsetasime erinevaid toimeaineid ja otsisime parimaid keskkonnasäästlikke tootmis- ja pakendamisvõimalusi. Pärast aastaid arendamist ja uurimistööd täiustus oluliselt meie esialgne retsept ning sündis Mulieres, tootesari, mille üle võime uhkust tunda. Kõik meie tooted on looduslikest koostisosadest, pakendatud keskkonnahoidlikult ning need tõesti pesevad puhtaks.

Töötame selle nimel, et üha rohkem inimesi teeksid läbinisti looduslikke tarbimisvalikuid, mis on ohutud nii inimestele kui ka ümbritsevale keskkonnale. Me soovime muuta inimeste mõttemaailma ja puhastusharjumusi.

Tahame jagada oma teadmisi ja kogemusi sellest, et loodusest hoolimine on võimalik elukvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Mulierese looja Merylin Rüütli:

“Ühel päeval märkasime, et meie lapse nahk on punane ja ärritunud. Hakkasime asja põhjalikumalt uurima ning mõistsime, et meie kodused puhastusvahendid ei sobi üldse tundlikule nahale. Kuna turul ei olnud meie jaoks sobilikku looduslikku toodet, siis otsustasime, et valmistame selle ise ja korralikult. Ja nii Mulieres sündiski!”