TELLIMUSE VORMISTAMINE

Valige E-poest Teile sobiv toode, mida soovite tellida. Toodete pildid on illustratiivsed.

Määrake sobiv toodete hulk.

Toode lisatakse seejärel automaatselt Ostukorvi. Ostukorvi sisu kuvatakse koheselt ekraanile.

Kontrollige üle Ostukorvis olevad tooted ja kogused. Kui Teile on edastatud sooduskupong, siis sisestage kupongi kood allahindluse saamiseks vastavasse lahtrisse.

Seejärel jätkake tellimuse vormistamisega, vajutage nupule „Kassasse“. Ka Kassas on võimalik vastavasse lahtrisse lisada sooduskupongi kood.

Tellimuse saab vormistada nii registreeritud- kui ka külaliskasutaja.

Peale registreerimist saate valida tarne- ja arveaadressi.

Valige teile sobiv tarneviis. Eestis on võimalik  valida SmartPost pakiautomaadi ning kulleriga teile sobivale aadressile kohaletoimetamise vahel. Välismaal toimetatakse kõik pakid kulleriga nimetatud aadressile.

Valige menüüst, millisest pakiautomaadist soovitepaki kätte saada.

SmartPOST pakiautomaat on “iseteeninduslik postkontor”. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ja mis on õhtul kaua avatud. Paki saabumisel automaati saadetakse saaja mobiiltelefonile tekstisõnum uksekoodiga.

Valige Teile sobiv makseviis meie turvaliste pangalinkide või kaardimaksete seast.

Teile kuvatakse veel kord tellimus ning Teie poolt sisestatud vajalikud andmed paki saatmiseks. Palun kontrollige need üle ning kui kõik andmed on õiged, vajutage nupule “Esitan tellimuse“.

Teid suunatakse makset sooritama.

Tellimus on esitatud. Teile kuvatakse arve, mis saadetakse ühtlasi ka Teie meiliaadressile.

Kui Teie poolt tellitud kaup on laost antud hetkeks lõppenud, teavitame Teid sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

KOHALETOIMETAMINE

Eesti:
2 tööpäeva
Itella SmartPost pakiautomaati 2.40 EUR
Kulleriga kättetoimetamine 5 EUR

SOOME;
2-3 tööpäeva
Itella SmartPost pakiautomaati 4,96 EUR
Kulleriga kättetoimetamine 7 EUR

Läti, Leedu:
1-3 tööpäeva
EUR 4

Rootsi:
3-4 tööpäeva
EUR 11

Poola, Belgia, Holland, Saksamaa, Tsehhi Austria:
4-5 tööpäeva
EUR 13

Slovakkia, Luksemnburg:
4-5 tööpäeva
EUR 19

Taani, Ungari, Suurbritannia:
4-6 tööpäeva
EUR 33

Prantsusmaa, Iirimaa, Sloveenia, Itaalia, Hispaania:
5-7 tööpäeva
EUR 38

Horvaatia, Kreeka, Bulgaaria, Portugal, Rumeenia:
6-8 tööpäeva
EUR 41

PÜSITELLIMUSED

Mulieres e-poes on võimalik osta tooteid püsitellimustena, mis tähendab, et teile saadetakse iga kuu teie poolt valitud tooted ning teie krediitkaardilt debiteeritkse igakuiselt tellitud toote maksumus.

Püsitellimust saab vormistada ainult klediitkaardiga. Püsitellimus on tähtajatu. Püsitellimuse saab peatata/lõpetada oma konto lehel.

Püsitellimus peatub automaatselt kui kontol puuduvad vajalikud vahendid.

MAKSEVÕIMALUSED

Mulieres OÜ  on isikuandmete vastutav töötleja, maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Mulieres e-poes on võimalik ostude eest turvaliselt tasuda nii pangalingi kui ka kaardimakse kaudu. Vali sobiv makselahendus järgmiste võimaluste seast.

Pangalink
Eesti: Swedbank, SEB, Luminor,  LHV, Coop Pank ja Pocopay

Läti: SEB, Citadele ja Luminor

Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor

Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki, Säästonpannki ja Handelsbanken

Kaardimakse
Visa, Mastercard, Maestro

kauba tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning tagastamisavaldus peab olema Mulieres OÜle saadetud kirjalikult meiliaadressil mulieres@mulieres.eu 14 päeva jooksul.

Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Mulieres OÜle.

Klient tasub kauba tagastamisega seotud transpordikulud, va juhul, kui kaup on  kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode).

ARUSAAMATUSTE LAHENDAMINE

Pöörame sellele suurt tähelepanu, et tellitud tooted oleksid korralikult pakitud ning jõuaksid kliendini parimas seisukorras. Kui aga pakend on rikutud või saadetis ei jõua kohale 7 päeva jooksul (rahvusvaheliste vedude korral 20 päeva jooksul) või on tekkinud muid arusaamatusi, siis palume meiega ühendust võtta e-maili aadressil mulieres@mulieres.eu, et saaksime tekkinud olukorda arutada. Vastame Teile 2 tööpäeva jooksul.

Lorem ipsum dolor sit amet...