Mulieres puhastuvahendid põhinevad nahasõbralikul oliiviõlil, millel on tunnustatult head puhastusomadused ning seejuures ei ärrita nahka. Meie pere õdusas tootmishoones Seebikojas välja töötatud pesuvahendite puhastuvõime on testitud ja kinnitatud Tallinna Tehnikaülikooli laborites. Meie retseptis ei ole ühtegi koostisosa, mis võiks põhjustada kahju elusorganismidele või meid ümbritsevale keskkonnale. Meie tooted on lastega perede turvaline valik, samuti leiavad Mulierese toodete hulgast sobiva toote tundliku nahaga inimesed kui ka allergikud.

MULIEREST SOOVITAB EESTI ALLERGIALIIT

Meie lõhnastamata pesugeel ja üldpuhastusvahend on saanud Eesti Allergialiidu märgise, mis tõestab, et need on ohtutud, usaldusväärsed, lõhnaaineteta ning ei sisalda ärritavaid või ülitundlikkust põhjustavaid aineid. Ükski meie toode ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.

MULIERES ON 100%
VEGAN

Mulierese tooteid ei ole testitud loomadel ning kõik koostisosad on 100% taimset päritolu. Seetõttu on meile omistatud rahvusvaheline Vegan Society sertifikaat.

BEST NEW ECO/NATURAL LIVING PRODUCT

Natural & Organic Awards Scandinavia 2016 konkursil omistati pesugeelile „Roosiaed“ kõrgeim tunnustus kui parim uus loodusliku eluviisi toode  „Best New Eco/Natural Living Product“.