Mulieres puhastuvahendid põhinevad nahasõbralikul oliiviõlil, millel on tunnustatult head puhastusomadused ning seejuures ei ärrita nahka. Meie pere õdusas tootmishoones Seebikojas välja töötatud pesuvahendite puhastuvõime on testitud ja kinnitatud Tallinna Tehnikaülikooli laborites. Meie retseptis ei ole ühtegi koostisosa, mis võiks põhjustada kahju elusorganismidele või meid ümbritsevale keskkonnale. Meie tooted on lastega perede turvaline valik, samuti leiavad Mulierese toodete hulgast sobiva toote tundliku nahaga inimesed kui ka allergikud.

Säästame Läänemerd
Soovime anda oma toodete kasutajatele võimaluse pesta pesu ja puhastada kodu loodusega kooskõlas, ilma, et koormaks liigselt Läänemere niigi habrast tasakaalu. Läänemere kallastel elab ligi 85 miljonit inimest ning eriliste geograafiliste, klimaatiliste ja okeanograafiliste tunnuste tõttu on Läänemeri oma valgalal väga tundlik inimtegevusest põhjustatud keskkonnamõjude suhtes. Üha rohkem inimesi tunneb muret ja vastutust selle eest, millise elukeskkonna pärandame oma lastele. Mulieres toodete aluseks on looduslikud tensiidid, mille kõige levinumaks esindajaks on roheline seep ja seega on Mulieres tooted ka biolagunevad. Läänemere riigid on leppinud ühiselt kokku eesmärgis – taastada Läänemere merekeskkonna tervis. Mulieres annab meelsasti oma panuse!!

MULIEREST SOOVITAB EESTI ALLERGIALIIT

Meie lõhnastamata pesugeel ja üldpuhastusvahend on saanud Eesti Allergialiidu märgise, mis tõestab, et need on ohtutud, usaldusväärsed, lõhnaaineteta ning ei sisalda ärritavaid või ülitundlikkust põhjustavaid aineid. Ükski meie toode ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.

MULIERES ON 100%
VEGAN

Vegan sertifikaat on majakaks vegan toodete tarbijale, nende perekondadele ja sõpradele.Päevalille sümbolivõib leida toidu ja joogi, kosmeetikatoodetelt, puhastusvahenditelt ja teenustelt. Vegan Society märgis “vegan” pärineb 1944. aastast, kus päevalille sümbol annab klientidele kindlustunde tarbimisel, et ettevõte toodab kvaliteetseid ja eetilisi tooteid. Mulierese tooteid ei ole testitud loomadel ning kõik koostisosad on 100% taimset päritolu. Seetõttu on meile omistatud rahvusvaheline Vegan Society sertifikaat.

BEST NEW ECO/NATURAL LIVING PRODUCT

Natural & Organic Awards Scandinavia 2016 konkursil omistati pesugeelile „Roosiaed“ kõrgeim tunnustus kui parim uus loodusliku eluviisi toode  „Best New Eco/Natural Living Product“.

ECOCERT LOODUSLIK PUHASTUSVAHEND ORGAANILISTE KOOSTISOSADEGA

ECOCERT on Euroopa üks rangematest ja mainekamatest standarditest, mis on globaalselt kõige tunnustatumaid sertifikaate. ECOCERT on Mulieres toodetele väljastanud loodustoodete sertifikaadi „EcoCert natural detergent, made with ORGANIC“, mis kinnitab pesugeelide, üldpuhastusvahendite ningtootmissüsteemide vastavust säästva arengu standardile. EcoCert sertifikaat kinnitab, et Mulieres tooted on biolagunevad, koostisosad on99,97 % looduslikust päritolust ja 10,26% kogu koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest.

99,97 % LOODUSLIKEST KOOSTISOSADEST JA PARABEENIVABA

Märgist kasutame kõikidel toodetel, millega rõhutame, et toode on biolagunev, 99,97 % looduslikest koostisosadest ja parabeenivaba.

Upload Image...